شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
فناوری
 • بررسی تخصصی بازی TownShip: حس خوب شهرسازی

  11امروزه بازی‌‌های شهرسازی بسیار پرطرفدار  هستند و با ورود این سبک به تلفن‌های هوشمند، محبوبیت آن‌ها افزایش یافته‌ است.
  TownShip جز معدود بازی‌هایی است که به شما تجربه مدیریت و داشتن هرچیزی که باعث قدرت می‌شود را القا می‌کند. ترکیب برخی از استانداردهای مدیریت شهری بعلاوه استفاده از مواد اولیه برای تولید ابزارها و مدیریت از نگاه اجتماعی، مواردی است که در این بازی مشاهده می‌شود.
  در شروع بازی با طراحی نسبتا خوب روستایی مواجه می‌شوید که دارای زمین‌های کشاورزی است و شما می‌توانید برای کشت محصولات از آن استفاده کنید. در ابتدا محصول قابل استفاده فقط گندم است، اما در ادامه کالاهای اساسی دیگری مانند پنبه و نیشکر نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد. تنها 10 نقطه قابل بازی برای شما وجود دارد و باید برای افزایش آن، روستای خود را توسعه دهید. این مورد وابسته به این است که چگونه مدیریت شهروندان خود را انجام می‌دهید. شما با ساخت تزئینات و انواع مختلف سازه‌ها می‌توانید شهروندان‌تان را خوشحال و راضی نگه دارید. هنگامی که آنها به اندازه کافی راضی شدند، می‌توانید جمعیت خود را با ساختن خانه‌های بیشتر، افزایش دهد.
  33با فروش محصولات می‌توانید در روستای خود پیشرفت کنید، یا می‌توانید مراحل تولید آن‌‌ها را با خرید منابع، افزایش دهید. مثلا پس از کاشت گندم می‌توانید با فرستادن آن به آسیاب، آن را تبدیل به آرد کرده و سپس برای تولید نان به نانوایی بدهید. با فروش 10 قرص نان شما سود بیشتری را در مقایسه با فروش 10 بسته آرد کسب می‌کنید. این به شما کمک می‌کند تا تزئینات شهری بیشتری را تهیه کنید و سطح خود را در بازی سریعتر بالا ببرید. پس از مدتی می‌توانید کارخانه‌های بیشتری را داشته باشید که برای این کار لازم است تا روستای خود را به دلیل حجم بالای زمین اشغال شده، توسعه بدهید.
  هر بازیکن در TownShip می‌تواند با در اختیار داشتن کارخانه‌ها منابع حیاتی خود را (مانند ساخت شیشه و بلور) تولید کند. برای بدست‌آوردن منابع دیگری که مانند بتن و تیرآهن قابل تولید نیستند، لازم است تا با افراد دیگر تجارت کنید و یا محصولات گفته شده را با پول واقعی خود خریداری نمایید. برای شروع بازی لازم است تا بسیاری از تجهیزات را خریداری کنید، با این حال قیمت‌‌های قرار داده شده معقول به نظر می‌آیند. بنابراین تعامل نداشتن با دوستان و افراد دیگر در این بازی هزینه‌های خرید بالایی را برایتان درپی خواهد داشت.
  22TownShip بازی قدرتمندی است که با حس خوب پیشرفت، طراحی قوی ماموریت‌ها و تصاویر بسیار رضایت‌بخشی همراه شده‌‌است. درحالی که طراحی بازی به شکل سه‌بعدی نبوده و برخی تجملات در آن وجود ندارد اما نگاه روشن و دوستانه‌ای را بدون باز‌خوانی از عنوان‌‌های دیگر در این سبک به شما می‌دهد. تنها دلیلی که شما را از انجام این بازی منع می‌کند، این است که نخواهید با افراد دیگر در این بازی همراه شوید و منابع خود را به اشتراک بگذارید. بنابراین با پیشنهاد دادن این بازی به دوستان فیس‌بوکی خود می‌توانید تجربه خوبی از این بازی بدست بیاورید.

  ویژگی‌های بازی:

  • وجود ساختمان‌ها  و تزئینات مختلف  برای ایجاد یک شهر رویایی
  • وجود محصولات مختلف قابل کشت و سپس استفاده از آن‌ها در کارخانه
  • به کارگیری هوش مصنوعی خوب شهرواندان برای فراهم‌کردن خواسته‌های آن‌ها
  • همراه شدن معادن با آثار باستانی قابل کشف در بازی
  • وجود حیوانات مختلف برای مراقبت از آن‌ها
  • محصولات شگفت انگیز ارسال شده از جزایر مختلف
  • وجود باغ وحش برای پرورش انواع حیوانات
  • وجود جاذبه‌‌های گردشگری معروف برای زیباسازی شهر، مانند مجسمه آزادی، بیگ‌بن و …

  bazar-logoقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی